Niedostępny
Kod producenta: DTX/128GB
Gwarancja: 60 miesięcy (gwarancja producenta)
Koszt wysyłki: od 10,99 zł
Czas wysyłki: 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 51 TechMonet, które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych.
Kingston DataTraveler Exodia to jest szybki w swoim działaniu pendrive o pojemności 128 GB. Wystarczy, że podłączysz pamięć flash do wolnego portu USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) lub USB 2.0 w swoim komputerze i natychmiast uzyskasz dostęp do danych znajdujących się na nim. Zastosowany w nim interfejs USB 3.2 Gen.1 pozwala zapisywać i odczytywać pliki w mgnieniu oka. Dzięki czemu możesz przechowywać wszelkie dane w sposób wygodny i bezpieczny. Niewielkie wymiary oraz waga sprawiły, że możesz go zabrać ze sobą gdzie tylko zechcesz.

Specjalnie zaprojektowana obudowa posiada duże oczko w kolorze niebieskim, dzięki któremu pendrive posłuży Ci także jako brelok do kluczy. Zatyczka wykonana z tworzywa sztucznego pozwala uniknąć zanieczyszczenia portu USB podczas gdy nie będziesz używać pamięci flash. DataTraveler Exodia charakteryzuje się nowoczesnym i eleganckim designem, a to wszystko za sprawą czarnego wykończenia z delikatnym niebieskim akcentem.

Pojemność: 128 GB
Interfejs: USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0)
Kolor: Czarno-żółty
Wysokość: 10,14 mm
Szerokość: 21,04 mm
Głębokość: 67,3 mm
Waga: 11 g
Gwarancja: 60 miesięcy (gwarancja producenta)
Jeszcze nikt nie napisał recenzji. Zostaw pierwszą.
Napisz recenzję o tym produkcie, a otrzymasz od nas 100 TechMonet do wykorzystania na kolejne zakupy w TechLordzie. Oferta tylko dla zalogowanych i zarejestrowanych Klientów.
Tylko zarejestrowani Klienci mogą oceniać produkty. Zaloguj się lub załóż bezpłatne konto aby napisać recenzję.